EN

/

/

/

/

/

Zdjęcia z realizacji autorstwa Fotografia Kinga Skalik.

Kluczem do skutecznej realizacji projektu fit-out jest solidny plan. Jako ILNEDRO aktywnie braliśmy udział w regularnych spotkaniach koordynacyjnych, nadzorowaliśmy proces archiwizacji napływającej dokumentacji projektowej, a także monitorowaliśmy postęp prac według ustalonego harmonogramu. Cała dokumentacja była systematycznie poddawana weryfikacji pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami. Dzięki cyklicznym wizytom na budowie, śledziliśmy postęp prac i na bieżąco ocenialiśmy ich jakość.

 

Mając na uwadze doświadczenie, profesjonalizm i rozeznanie na rynku, którymi cechuje się firma Walter Herz, współpracę przy tym projekcie traktujemy jako szczególne wyróżnienie.

 

Zespół ILNEDRO

Układ przestrzenny biura Walter Herz został przystosowany do aktualnego trybu pracy firmy. W strefie wejściowej zlokalizowane zostały trzy przeszklone sale spotkań, w tym jedna duża konferencyjna, po minięciu których znajdziemy się w dobrze doświetlonej światłem dziennym przestrzeni biurowej typu open space oraz kuchniaNa szczególną uwagę zasługują znajdujące się w głębi układu pomieszczenie podcastowni oraz multifunkcjonalne audytorium – elastyczna w organizacji przestrzeń spotkań z wygodnymi kanapami i fotelami odgrodzona od strefy open space miękką teatralną zasłoną.

 

Za projekt wykonawczy oraz realizację aranżacji odpowiedzialna była firma Neo-świat 2.0, która stanęła na wysokości zadania i zrealizowała roboty budowalne w terminie i z należytą starannością.

Nowe biuro Walter Herz zlokalizowane jest na 26 piętrze skąd roztacza się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Po dotarciu na powierzchnię, pierwsze co rzuca się w oczy to ze smakiem urządzona strefa gości, czyli hol wejściowy połączony z poczekalnią oraz salami konferencyjnymi,. Jest dużo drewna, ścianę wypełnia duży, oryginalny obraz oraz przytulna sofa w poczekalni dla Gości. Wszystko to sprawia że wnętrze daje efekt wielowymiarowy, czujemy się trochę jak w domu, kawiarni czy w lobby hotelowym. Efekt jest w pełni zamierzony, gdyż Firma reprezentuje każdy segment rynku nieruchomości komercyjnych. Za projekt architektoniczny odpowiadał zespół projektowy w postaci – Architektki Magdaleny Majerowskiej-Pukacz orazProjektantówz biura Helikon odpowiedzialnych za projekt koncepcyjny wnętrz, a po stronie Klienta za design odpowiadała Partner/ Board Member - Magdalena Zagrodnik. Architekci wsłuchali się w potrzeby Najemcy i zaprojektowali w pełni dostosowaną do indywidualnych potrzeb nowoczesną przestrzeń biurową.

 

Projekt wnętrz nawiązuje do wartości którymi kieruje się spółka Walter Herz oraz podkreśla wyróżniające ją cechy – odwagę, siłę,jakość usług, ale również bardzo dużą relacyjność, która przekuła się na przytulność wnętrz. Od progu widzimy zdecydowaną kolorystykę. Ciemne kolory są na przemiennie stosowane z jasnymi. Czerń występuję na większości ścianach oraz na otwartych sufitach. Biel pojawia się w większości mebli, szaf czy biurek na open space. Jasna szarość natomiast to głównie fotele, wykładziny, panele akustyczne przysufitowe czy tapety w salach konferencyjnych. Ostre kolory zieleni, turkusu i złota dominują w miękkich sofach i wolnostojących meblach, jak również w obrazach, które są dopełnieniem całej koncepcji wizualnej. Odpowiednie połączenie barw, doświetlenie światłem naturalnym oraz zastosowanie elementów charakterystycznych dla sektora hotelowego czy dla domutakich jak oświetlenie dekoracyjne o ciepłej barwie światła, zasłony, lustra,  bardzo duża ilość drewna oraz zieleni w biurze– wszystko to sprawia, że wnętrze jest wyjątkowo przytulne i relaksujące. Jakość przestrzeni jest odczuwalna poprzez zastosowane materiały o podwyższonych parametrach w tym – współczynniku pochłaniania dźwięku.

Wraz z początkiem 2024 roku zakończyliśmy szczególny dla nas projekt.

 

Szeroko rozpoznawalna na rynku nieruchomości komercyjnych firma Walter Herz, zapewniająca strategiczne i kompleksowe doradztwo: najemcom, inwestorom i właścicielom nieruchomości,

zdecydowała się powierzyć ILNEDRO doradztwo i wsparcie kosztowo-budowlane przy realizacji nowej siedziby w budynku Warsaw Trade Tower w Warszawie.

 

Nową siedzibę już na starcie wyróżnia prestiżowa lokalizacja. Biurowiec Warsaw Trade Tower zlokalizowany przy ulicy Chłodnej 51 w dzielnicy Wola w Warszawie, znajduje się w czołówce najwyższych budynków w Polsce. Biurowiec, którego właścicielem jest spółka Globalworth, już od wejścia zachwyca monumentalnym kilkukondygnacyjnym lobby w jasnej kolorystyce z elementami drewna tekowego.

Biuro Walter Herz

 

Lokalizacja: Warsaw Trade Tower, Warsaw Trade Tower, ul. Chłodna 51

Rok: 2024

Metraż: 285 m kw.

Projektant:

HELIKON TWORZYMY IDEALNE BIURA S.A., Magdalena Majerowska-Pukacz

  1. en

/

/

/

/

/