Widok z okien 26 piętra Warsaw Trade Tower, biuro Walter Herz

EN

/

/

/

/

/

Wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom dziękujemy za zaufanie i życzymy samych sukcesów w roku 2024.

 

Zespół ILNEDRO

 

 

Na koniec anonsujemy szczególny projekt, który rozpoczęliśmy w 2023, a którego efektami podzielimy się z Wami już w 2024. Szeroko rozpoznawalna na rynku nieruchomości firma Walter Herz, zajmująca się doradztwem w zakresie wynajmy biur, projektów inwestycyjnych i hotelowych, zdecydowała się powierzyć ILNEDRO doradztwo i wsparcie kosztowo-budowlane przy realizacji nowej siedziby w budynku Warsaw Trade Tower w Warszawie. Mając na uwadze doświadczenie, profesjonalizm i rozeznanie na rynku, którymi cechuje się firma Walter Herz, współpracę przy tym projekcie traktujemy jako szczególne wyróżnienie.

Accace Sp. z o.o. – powierzchnia przed i po aranżacji. Atrium Centrum, al. Jana Pawła II 27, Warszawa

Każdy projekt, przy którym mamy przyjemność pracować, posiada unikalne cechy, które zapadają w naszą pamięć w sposób szczególny. O nowym warszawskim biurze Accace Sp. z o.o., firmy oferującej innowacyjne usługi w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej śmiało możemy powiedzieć, że będą to funkcjonalność, przywiązanie uwagi do szczegółów i połączenie przeszłości z przyszłością. Powierzchnia biurowa, choć mniejsza – bo kilkaset metrów kwadratowych - w stosunku do projektów nad którymi najczęściej pracujemy, została zaaranżowany w sposób ergonomiczny i optymalny. Dostępna przestrzeń została wykorzystana w pełni a każdy jej skrawek został przemyślany i zaaranżowany z należytą pieczołowitością, co przełożyło się na efekt finalny w postaci wygodnego i funkcjonalnego biura. Jesteśmy dumni z osiągniętego efektu i cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Zespołowi ze strony Accace, Projektantom oraz nieocenionemu Zespołowi Walter Herz w trakcie całego procesu od początkowej fazy opracowania projektu koncepcyjnego i organizacji przetargu, poprzez realizację i odbiory końcowe.

 

 

Jednym z większych projektów pod względem finansowym jak i metrażowym dla ILNEDRO  jest temat który zaczęliśmy w III kwartale 2023 roku a skończymy na koniec I kwartału 2024 roku. W imieniu Wynajmującego - CA Immo – prowadzimy projekt przebudowy powierzchni dla Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie. Bieżące zarządzanie projektem, kontrola prac pod względem technicznym, harmonogramowym oraz kosztowym Generalnego Wykonawcy oraz dbanie o zadowolenie Najemcy to najważniejsze zadania przedstawione przed naszym zespołem. Na koniec 2023 roku udało się już oddać część zrewitalizowanej powierzchni a radość i słowa podziękowań Najemcy w naszą stronę są najlepszym podsumowaniem wykonanej pracy.

PODSUMOWANIE ROKU 2023

 

 

 

Po zakończeniu kolejnego roku działalności ILNEDRO, nadarzyła się okazja do refleksji. Tradycyjnie już, postanowiliśmy podsumować miniony okres naszej pracy. Rok 2023 okazał się czasem pełnym wyzwań technicznych, nowych projektów oraz podróży, zarówno tych bliższych, jak i dalszych, związanych z rozszerzaniem obszaru naszych działań. Czujemy, że zebrane doświadczenia będą stanowić fundament do dalszego doskonalenia usług, które oferujemy.

 

Jednak, jeśli chodzi o oddanie obrazu naszych dokonań, nie ma nic lepszego niż liczby. Dlatego właśnie zaczniemy od nich!

 

 

Jak rok 2023 prezentuje się w liczbach?

 

  • zrealizowaliśmy 19 projektów
  • zweryfikowaliśmy 74 kosztorysy
  • współpracowaliśmy z 12 klientami korporacyjnymi i 4 klientami indywidualnymi
  • objęliśmy nadzorem i doradztwem 22 860 m2 powierzchni
  • odnotowaliśmy wzrost przychodów +28,4% względem roku 2022

 

Poniżej prezentujemy szersze spojrzenie na wybrane projekty i obszary, które pochłaniały naszą uwagę w roku 2023.

 

 

 

Wraz z początkiem roku zakończyliśmy pracę nad przebudową biura ISON Care, multi-specjalistycznej spółka świadcząca wysokiej jakości usługi z zakresu assistance, likwidacji szkód, call center. Celem projektu  była modernizacja przestrzeni biurowej zlokalizowanej w Sienna Center w Warszawie by dostosować ją do ewoluującego krajobrazu pracy. Współpraca z ILNEDRO przy tym projekcie została nawiązana na etapie realizacji i obejmowała usługi z zakresu doradztwa technicznego, kosztowego, a także wsparcie projektowe przy doborze elementów wykończeniowych. Bardzo cenimy tę owocną kooperację i z radością wyrażamy życzenie pracy w takim duchu przy przyszłych projektach.

 

 

W roku 2023 przeprowadziliśmy kompleksowy audyt techniczny stanu powierzchni najmu dla jednego z naszych Klientów poufnych. Ocena obejmowała stan powierzchni pod względem architektoniczno-budowlanym, instalacji sanitarno-mechanicznych, elektrycznych, niskoprądowych oraz jakości i zgodność z obowiązującymi przepisami. Zespół ILNEDRO złożony z inspektorów, ekspertów w swoich branżach, w ciągu kilku miesięcy intensywnej pracy, przeprowadził rzetelną weryfikację powierzchni oraz udostępnionej dokumentacji, co zaowocowało powstaniem obszernego raportu i ugruntowaniem naszej pozycji jako zaufanego partnera w dziedzinie audytów technicznych.

  1. en

/

/

/

/

/