EN

/

/

/

/

/

W minionym roku mieliśmy również przyjemność pracować przy projekcie DPD Polska w realizacji 7 000 m2 biura przy ulicy Mineralnej w Warszawie. Do naszych zadań należał nadzór i doradztwo techniczne. Wspieraliśmy naszego Klienta w wyborze wybranych rozwiązań materiałowych. Zakres ILNEDRO objął także koordynację międzybranżową oraz weryfikację harmonogramu postępu prac. Braliśmy też czynny udział w wielobranżowych odbiorach technicznych i końcowych.

 

Nie mniej ważnym obszarem naszej działalności wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w szczególności indywidualnych, są opracowania i analizy techniczno-budowlane. W 2022 roku weryfikowaliśmy interesujące przypadki zgodności zamierzeń budowlanych z planami zagospodarowania i warunkami zabudowy, a także  oferowaliśmy konsulting i doradztwo niezbędne przy transakcjach nieruchomości.

 

Kończąc, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie i współpracę w 2022 roku. To dzięki Waszym tematom mogliśmy pokazać część naszych umiejętności i kompetencji.

 

 

Zespół ILNEDRO

 

 

Kolejnym ciekawym i niezwykle pouczającym dla nas przedsięwzięciem roku 2022 było doradztwo po stronie Inwestora –

Merck & Co (MSD), przy realizacji 4 280 m2 powierzchni w biurowcu Warsaw Trade Tower w Warszawie.

 

Zakres naszych prac w tym projekcie obejmował głównie doradztwo kosztowo – techniczne podczas całego projektu. Wspieraliśmy Najemcę i Projektantów przy weryfikacji kosztorysów przedstawianych przez oferentów oraz uczestniczyliśmy w negocjacjach z Inwestorem oraz potencjalnymi Generalnymi Wykonawcami. Przeprowadziliśmy międzybranżowe "value engineering", które pozwoliło na dobór najoptymalniejszych rozwiązań projektowych.

 

Do zadań ILNEDRO należało również doradztwo i konsultacja projektów pod względem merytorycznym, rozwiązań technicznych. Zakres prac skończył się na uczestniczeniu w odbiorach powierzchni oraz weryfikacji wielobranżowych protokołów oraz dokumentacji powykonawczej.

Z racji tego, iż nie wszystko jest mierzalne i do opisania tylko w suchych statystykach, poniżej po krótce opisujemy szczególne dla nas projekty roku z 2022, w których uczestnictwem możemy się pochwalić.

 

 

„Perłą w koronie” tego roku, był projekt który na długo zapadnie nam w pamięci. Tym przedsięwzięciem była nowa nowej siedziby firm GetResponse i ClickMeeting w budynku Neon w ramach kompleksu biurowego Alchemia w Gdańsku. ILNEDRO reprezentowało i wspierało Klienta w trakcie całego procesu projektowego i realizacyjnego – od opiniowania umowy, poprzez nadzór techniczny, finansowo-harmonogramowy aż po odbiory końcowe i weryfikację dokumentacji powykonawczej.

 

Choć projekt nie należał do łatwych ze względu na konieczność dostosowania aranżacji do pracy na powierzchni dwóch firm o różnej organizacji pracy jednocześnie, zadowolenie Klienta oraz końcowy efekt wizualny dowodzą, że zadanie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie.

 

Dziękujemy GetResponse i ClickMeeting za udział w tak wyjątkowym projekcie w tak zgranym zespole projektowym 😊

PODSUMOWANIE ROKU 2022

 

 

 

Zanim się obejrzeliśmy minął kolejny rok działalności ILNEDRO. Tradycyjnie jako, że przełom roku sprzyja przemyśleniom, postanowiliśmy podsumować zeszły rok naszej pracy.

 

Rok 2022 upłynął nam pod znakiem wyzwań technicznych, nowych projektów a także podróży bliskich i dalszych związanych z poszerzeniem zasięgu naszej działalności. A co lepiej zobrazuje nasze działania niż liczby? Zacznijmy więc od nich!

 

W 2022 roku:

 

  • Odnotowaliśmy wzrost przychodów w porównaniu z rokiem 2021 o 32,7 %.
  • Objęliśmy naszym nadzorem i doradztwem technicznym powierzchnie lokali wynoszącą w sumie 16 240 m2.
  • W drodze do naszych Klientów przejechaliśmy 32 876 kilometrów.
  • Przeanalizowaliśmy i wydaliśmy opracowania dotyczące 37 243 m2 powierzchni nieruchomości gruntowych.

 

  1. en

/

/

/

/

/